• ساخت پروژه با mvc php-بدون فیلتر

    در این دوره ما می خواهیم بوسیله mvc که توانستیم با php بسازیم ، یک پروژه خوب بسازیم و در نهایت ان را در محیط واقعی اپلود کنیم و خروجی را دریافت کنیم .
  • نظر شما

    نظرات شما

    jalal.everything@gmail.com

    سلام و عرض احترام خدمت شما استاد محترم آموزش قبلی شما برای شروع استارت ام وی سی رو در حال اتمام هستم و این آموزشتون رو به زودی ان شا الله شروع می کنم. فقط یک مشکل هست که فایل های اچ تی ام ال قالب رو ندارم . آیا توانایی دریافت اون رو دارم ازتون ؟ داخل یوتوب ایمیلتون رو قرار داده بودین اما از اینجا پیام ارسال کردم که در ایمیل مزاحمتون نشم و در صورت تمایل فایل هارو ازتون دریافت کنم. با تشکر از شما.

ساخت پروژه با mvc php-بدون فیلتر
زمان دوره
1000
تعداد ویدئو
44
درباره نویسنده

تورج آرمین

من تورج آرمین پور ، مهندس برق و الکترونیک و کارشناس ارشد هوش مصنوعی و رباتیک دانشگاه خواجه نصیر می باشم و در حال حاضر مدرس لابراتور لایتک شریف و مجتمع فنی تهران و دانشگاه ازاد اسلامی و پردیس دانشگاه شریف می باشم . و این وب سایت به این هدف راه اندازی شده است که تمام دوره های بنده که ضبط می شود را در درون یوتوب و اپارات به صورت رایگان قرار بدهیم و شما می توانید از ان ها به صورت کاملا رایگان استفاده کنید و امیدوارم بتونم در راستای پیشرفت شما دوستان عزیز قدمی بردارم و موثر واقع بشوم . با امید یادگیری و موفقیت شما دوستان عزیز